Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Fishing w Indonezji

Wędkarstwo morskie, to dyscyplina w której gustują najczęściej panowie. Kto z nich nie marzył, żeby zmierzyć się z Merlinem, czy też inną wielką morską bestią? Otóż nadarza się właśnie okazja, by zrealizować takie marzenia.

Pomiędzy wyspami Bali, a Lombok morze jest bardzo głębokie, a prądy wyjątkowo silne, co tworzy bardzo dobre warunki do bytowania dla morskich drapieżników. Dzięki temu, w regionie tym możemy spodziewać się naprawdę niezłych wyników i pokaźnych trofeów.

W zależności od zastosowanej techniki połowu możliwe jest złapanie takich ryb jak: Yelow Fin Tuna, Mahi Mahi (Dorado), Wahoo, Barracuda, Trevallies, Amberjack, Blue&Black Marlin, Snapper, Grouper.

Wyprawy wędkarskie odbywają się na szybkich łodziach motorowych, najczęściej w zespołach 4-osobowych. Prowadzimy przy tym, najczęściej punktacje indywidualne oraz zespołowe, dodając do wyprawy element sportowej rywalizacji. 

Po wyprawie odbywa się "wielka impreza", mianowicie grillowanie złowionych ryb na plaży. Opowieści - jak to bywa w takich przypadkach - nigdy się nie kończą. Każdy przecież złapał taaaką rybę.