Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Inne aktywności

Rajdy motorem Harley Davidson

Jeżeli chcecie odkrywać uroki egzotycznej wyspy Bali na nieco innych pojazdach niż auto lub skuter, czekają na Was słynne motocykle Harley Davidson! W ofercie m.in. Sportster (883cc), Dyna Low Rider (1,450cc), Fat Boy (1,450cc) lub Heritage Softail Classic (1,450cc). Możecie też przejechać się w tandemie, z przewodnikiem.

Quady ATV

Ekscytująca wyprawa na quadzie! Boczne nieuczęszczane trasy, wiodące pośród malowniczych pól ryżowych i tropikalnych lasów, zapewniają najlepsze z możliwych widoków na Bali!

VW Safari

Wyprawa stylizowymi autami marki Volkswagen (cabrio), gdzie poczujecie jedyny w swoim rodzaju szum tropikalnego wiatru we włosach. Trasa wiedzie w głąb wyspy, z dala od zgiełku nadmorskich kurortów, pełnych turystów. Będziecie jeździć i wędrować przez wioski, pola ryżowe, tropikalne plantacje kawy, kakao, imbiru i wiele innych...

Safari łodzią podwodną

Zapraszamy na podróż jedyną w południowo-wschodniej Azji turystyczną łodzią podwodną. Niewielka, mieszcząca 36 osób łódź podwodna 'Odyseja' zabierze Was około 50 m. w głąb oceanu. Będziecie mogli podziwiać piękno podwodnego świata oraz wiele egzotycznych istot oceanicznych (m.in. rekiny). Z pewnością będzie to przygoda życia!

Pozostałe sporty wodne

Zapraszamy również do skorzystania z następujących sportów wodnych dostępnych na Bali: surfing, banana boat, narty wodne, widnsurfing, jet ski (szybka motorówka), wake boarding (snowboard na wodzie za motorówką), knee boarding (na desce na kolanach za motorówką), tubing (przejażdżka za motorówką na pontonie).

Zapraszamy!