Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Nurkowanie

Indonezja oferuje jedne z najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie. Podwodny świat indonezyjskich wód morskich i oceanicznych to prawdziwa nurkowa uczta. Niemal wokół każdej dużej wyspy tego kraju, jest kilka wspaniałych miejsc nurkowych. Światowa czołówka to Park Narodowy Komodo przy wyspie Flores, Raja Ampat pod Papuą, Bunaken i cieśnina Lembeh na Sulawesi. Rónież, nurkowania na Borneo czy Bali niewiele im ustępują.

Dla celów incentive oferujemy dwa sposoby uatrakcyjniania imprezy podwodną przygodą:

  • Pierwszy z nich to dodatkowa nurkowa atrakcja dodawana do programu. Nurkowania jakie możemy zaproponować, to wypady jednodniowe zakończone powrotem do hotelu.
  • Drugi sposób to organizacja całego wyjazdu incentive lub jego części na łodzi, gdzie podczas rejsu/safari grupa lub uczestnicy, którzy wyrażą taką chęć mogą skorzystać z opcji nurkowania. Dla tego celu najlepsze warunki są na Komodo oraz Raja Ampat.

Również, w trakcie imprezy jest możliwość nurkowania z instruktorem (polskojęzycznym). To tzw. INTRO czyli nurkowanie wprowadzające, dostępne dla osób, które nigdy wcześnieij nie miały kontaktu z podwodnym światem.